відділи товариства

Наші замовники

               Повний список >>>

 

 

Інженерно-геологічний відділ

       Метою інженерно-геологічних вишукувань є визначення міцності та стійкості грунтів, в яких планується встановити фундамент запроектованої до будівництва або реконструкції споруди, а також рівень залягання грунтових вод та ступінь їхньої агресивності до конструкцій, з яких буде виготовлено фундамент.

       Коли інженерно-геологічні вишукування не проводились, проектна організація, щоб застрахуватися від можливих неприємностей, як правило, проектує фундамент по максимальним параметрам (глибина закладення, ширина тощо), що виливається в додаткові куби бетону, тони арматури і т. д.

       При наявності результатів інженерно-геологічних вишукувань, всі параметри фундаментів розраховуються, та обирається найбільш доцільний та економічно обґрунтований варіант (тип, глибина закладення тощо).

       Як правило, вартість інженерно-геологічних вишукувань складає зовсім невеликий відсоток від вартості будівництва в цілому та дає можливість зекономити кошти на облаштуванні фундаменту, ну і звісно що при дотриманні рекомендацій по його облаштуванню дає гарантію, що ваш будинок в майбутньому не трісне, перекоситься і т. п.

       Немаловажним фактором є також те, що якщо по результатам досліджень на вашій ділянці будуть несприятливі геологічні умови для будівництва та необхідно закласти дуже дорогий фундамент, ви маєте можливість відмовитись від цієї ділянки та продати її з урахуванням вартості інженерно-геологічних вишукувань.

       В комплекс інженерно-геологічних робіт входять:

  • Бурові роботи (кількість та глибина свердловин залежать від параметрів майбутньої споруди)
  • Відбір зразків грунту та води для подальшого їх лабораторного аналізу (кількість зразків та вартість лабораторних робіт залежить від типу ґрунтів та геологічної будови ділянки)
  • Камеральна обробка результатів бурових та лабораторних робіт
  • Випуск технічного звіту.

 

Інженер-геолог Гордзієвський О. Є.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tov-magma.kiev.ua

ТОВ "МАГМА". Всі права захищені. 2002-2020

При використаннні текстових матеріалів сайта гіперпосилання на tov-magma.kiev.ua обов'язкове!

Розробка сайтів by LeKa

Rambler's Top100