відділи товариства

Наші замовники

               Повний список >>>

 

 

Гідрогеологічний відділ

       В усі часи вода була, є і буде найціннішою корисною копалиною.Для України сьогодні питання водопостачання є актуальним як ніколи. В країні існує високий попит на питні, мінеральні та технічні підземні води. Одним з етапів на шляху потрапляння підземних вод до споживача є комплекс геологорозвідувальних робіт.

      Оскільки роботи з детальної розвідки родовищ питних вод найбільш активно проводились в 70-80-ті роки минулого століття, то саме в наш час настає період, коли доходять до завершення строки експлуатації більшості з цих родовищ. І в силу об’єктивних причин в найгіршому стані (насамперед технічному) перебувають водозабори, що знаходяться в державній власності. Тому очевидно, що надалі все більший сегмент в сфері питного водопостачання за рахунок підземних вод займатимуть недержавні структури та приватні підприємці.

       Детальна розвідка родовищ підземних вод - це тривалий в часі та трудомісткий процес. І гідрогеологія в Україні сьогодні, на початку ХХІ століття, в цілому має певні переваги та недоліки в порівнянні із попередніми роками.

       Серед переваг, на наш погляд, слід виділити:

  • можливість використання інформаційних технологій на таких етапах роботи як вивчення фондової літератури, інтерпретація результатів дослідно-фільтраційних робіт, статистична обробка великих масивів даних, побудова дво- та тривимірних зображень природних об’єктів, карт, діаграм тощо
  • наявність сучасної геологічної основи для значної частини території України (ГДП-200)
  • швидкість передачі інформації (загалом)
  • можливість оцінити практичний досвід тривалої експлуатації діючих водозаборів.

       До недоліків можна віднести:

  • можливі суттєві складнощі в юридичних, земельних, загалом формальних питаннях
  • дефіцит в Україні кваліфікованих і перспективних кадрів.

       Товариство «Магма» надає наступні послуги в сфері гідрогеології:

  • детальна розвідка родовищ питних, мінеральних та технічних підземних вод із подальшим затвердженням експлуатаційних запасів в ДКЗ України
  • гідрогеологічні, інженерно-геологічні та еколого-геологічні дослідження в процесі розвідки родовищ твердих корисних копалин
  • оцінка впливу розробки родовищ твердих корисних копалин на гідрогеологічні умови ділянки робіт.

       В процесі досліджень виконується весь спектр необхідних гідрогеологічних робіт, зокрема: режимні спостереження, бурові, дослідно-фільтраційні, гідрогеохімічні роботи тощо.

       ТОВ «Магма» також продуктивно співпрацює в цій сфері з іншими підприємствами, лабораторіями та організаціями. Хоча гідрогеологія є відносно новим напрямком діяльності для товариства «Магма», але можна стверджувати, що в активі вже є значний досвід. За останній час товариством були розвідані родовища питних підземних вод, мінеральних підземних вод типу «Нафтуся» (які є досить специфічною сировиною); збільшуються об’єми гідрогеологічних робіт, пов’язаних з розвідкою родовищ твердих корисних копалин, надаються консультативні послуги з даного питання.

       Процес розвитку, самовдосконалення та оптимізації є постійним та природним.Співробітники ТОВ «Магма» в своїй роботі намагаються найбільш раціонально та продуктивно використовувати всі наявні технічні, інформаційні та людські ресурси.

 

Гідрогеолог ТОВ «Магма» Савостіков С. А.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tov-magma.kiev.ua

ТОВ "МАГМА". Всі права захищені. 2002-2020

При використаннні текстових матеріалів сайта гіперпосилання на tov-magma.kiev.ua обов'язкове!

Розробка сайтів by LeKa

Rambler's Top100