відділи товариства

Наші замовники

 

Відповідно до вимог Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», проекти господарської та іншої діяльності повинні мати матеріали оцінки її впливу на навколишнє природне середовище і здоров'я людей.

Сучасна практика реалізації проектів будівництва визнала, що ігнорувати проекти аналізу впливу будівництва на довкілля неминуче призведе до непоправних екологічних помилок у майбутньому.  Більшість проектів будівництва в сфері  промисловості, сільського господарства та інфраструктури є потенційним джерелом забруднення, що, як правило, негативно впливають на навколишнє середовище. Ретельне попереднє планування може допомогти мінімізувати і навіть уникнути забруднення та незворотних змін у довкіллі.

Саме такі послуги у сфері екології надає ТОВ «Магма», а саме розроблення спеціальних розділів робочих проектів – оцінку впливу на навколишнє середовище (ОВНС).

Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС) проводиться з метою визначення доцільності і прийнятності планованої діяльності, а також обгрунтування економічних, технічних, організаційних, санітарних, державно-правових та інших заходів щодо забезпечення безпеки навколишнього середовища.

У складі проектної документації на нове будівництво, розширення, реконструкцію та технічне переоснащення об'єктів промислового та цивільного призначення матеріали ОВНС складаються відповідно до вимог ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд» та ДБН А.2.2-3-2004 «Склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва».

При розробці проекту ОВНС  визначається комплекс  заходів щодо попередження або обмеження небезпечних впливів  планової діяльності на навколишнє  середовище. Проектний аналіз передусім враховує  вплив на здоров’я нації і безпеку робочих місць, а також на соціальні і культурні цінності суспільства.

Успішна розробка проекту передбачає наявність впевненості в тому, що потенційний негативний або несприятливий вплив на довкілля визначатиметься та оцінюватиметься таким чином, що його можна буде уникнути або зменшити шляхом внесення відповідних змін до проекту.

Інженер-еколог Сахно М.П.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tov-magma.kiev.ua

ТОВ "МАГМА". Всі права захищені. 2002-2013

При використаннні текстових матеріалів сайта, гіперпосилання на "tov-magma.kiev.ua" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Розробка сайтів by LeKa

Rambler's Top100