відділи товариства

Наші замовники

               Повний список >>>

 

 

Екологічний відділ

       Сучасна практика реалізації проектів будівництва визнала, що ігнорування впливу будівництва на довкілля неминуче призведе до непоправних екологічних помилок у майбутньому. Більшість проектів будівництва в сфері промисловості, сільського господарства та інфраструктури є потенційним джерелом забруднення, що, як правило, негативно впливають на навколишнє середовище. Ретельне попереднє планування може допомогти мінімізувати і навіть уникнути забруднення та незворотних змін у довкіллі. 

       18 грудня 2017 року набрав чинності Закон України «Про оцінку впливу на довкілля (ОВД)» (від 23.05.17 №2059-VIII), який запровадив в Україні європейську модель екологічної оцінки на виконання міжнародних зобов'язань України.Відповідно до даного закону, види діяльності у сфері видобування корисних копалин частіше за все потребують проходження процедури ОВД. 

       Оцінка впливу на довкілля (ОВД) проводиться з метою визначення доцільності і прийнятності планованої діяльності, а також обґрунтування економічних, технічних, організаційних, санітарних, державно-правових та інших заходів щодо забезпечення безпеки навколишнього середовища. 

       ТОВ "Магма" виконує комплекс робіт та досліджень, пов'язаних з процедурою ОВД, починаючи від Повідомлення про плановану діяльність, і до громадських слухань. 

       При розробці Звіту ОВД визначається комплекс заходів щодо попередження або обмеження небезпечних впливів  планової діяльності на навколишнє середовище. Проектний аналіз передусім враховує вплив на здоров’я нації і безпеку робочих місць, а також на соціальні і культурні цінності суспільства. 

       Успішна процедура ОВД передбачає наявність впевненості в тому, що потенційний негативний або несприятливий вплив на довкілля визначатиметься та оцінюватиметься таким чином, що його можна буде уникнути за допомогою комплексу заходів. 

 

Інженер-еколог Сахно М. П.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tov-magma.kiev.ua

ТОВ "МАГМА". Всі права захищені. 2002-2020

При використаннні текстових матеріалів сайта гіперпосилання на tov-magma.kiev.ua обов'язкове!

Розробка сайтів by LeKa

Rambler's Top100